Dodatkowe zapisy na rok szkolny 2018/2019

Opublikowano: 20/08/2018

Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry prowadzi dodatkowe zapisy na rok szkolny 2018/2019

Aby wstępnie zapisać dziecko do PSU, należy wysłać wiadomość e-mail z imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia dziecka pod adres dyrektor.psu@gmail.com oraz uiścić opłatę administracyjną w wysokości £10, a także opłatę za podręczniki w wysokości £10 na konto szkoły:

Polish Supplementary School
Ulster Bank
Sort Code 98-11-40
Account Number: 10474858
jako reference number prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Należy również wydrukować, wypełnić i dostarczyć w dniu pierwszych zajęć formularz dostępny do pobrania poniżej.

POBIERZ FORMULARZ


Przypominamy, że opłaty obowiązujące  w roku szkolnym 2018/2019 wynoszą:

£30 za miesiąc – jedno dziecko (= £2.25 za 1 h zajęć)
£50 za miesiąc – dwoje dzieci z tej samej rodziny
£60 za miesiąc – troje dzieci z tej samej rodziny

Przejdź do regulaminu płatności >>>


Zgodnie z  rozporządzeniem o ochronie danych osobowych  informujemy, że administratorem danych przetwarzanych na naszej stronie internetowej jest Polska Szkoła Uzupełniająca im. Mikołaja Kopernika w Newry  (PSU NEWRY) Polish Supplementary School in Newry, St Joseph’s Boys High School, 20 Armagh Road, Newry, Northern Ireland.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 i prowadzenia dokumentacji szkoły. Administrator nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych innym podmiotom. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym dziecko będzie uczęszczać do szkoły.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzach jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będziemy mieć możliwości zapisania dziecka do szkoły i kontaktu z Państwem.

Powiązane

Wstępne zapisy na rok szkolny 2020/2021

Wstępne zapisy na rok szkolny 2020/2021

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że szkoła zostanie otwarta najszybciej jak to możliwe, ale decyzja ta jest uzależniona od restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią. Czekamy na decyzję i wytyczne ze szkoły St. Joseph Boys High School....

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

UWAGA! Zawieszamy zajęcia Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili czesnego za marzec, proszeni są o wstrzymanie się. Wpłaty już dokonane zostaną przeniesione na kolejne miesiące. ANKIETA: https://forms.gle/XFt5Xom8tifHm2wq9   Ładuję…

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club - zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej. Cele zajęć: wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła