KOPEREK! Mamy nazwę naszego konkursu

Opublikowano: 27/11/2017

Koperek na cześć patrona

W internetowej ankiecie wybraliście nazwę dla naszego Cotygodniowego Konkursu Internetowego.

Koperek ze względu na podobieństwo brzmieniowe ma być ukłonem w stronę naszego patrona Mikołaja Kopernika, ale też kojarzyć się z “kopaniem” w Internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na nasze pytania :).

Jako roślina ogrodowa koperek (czyli młody koper) w jakiś sposób kojarzy nam się także z naszą ojczyzną, bo to częsty dodatek do polskich specjałów takich jak ogórki kiszone czy ziemniaki.

Kiedyś wierzono, że powieszony przy oknie odpędza złe moce, dziś niech dodaje nam mocy w radzeniu sobie z naszymi konkursowymi zadaniami 🙂 .

Zapraszamy więc na Koperek nr 3

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSU

 

Powiązane

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

Kochani uczniowie i rodzice, dziękujemy za wspólnie spędzony rok, za Wasze zaangażowanie i pracę na rzecz...

Konkurs  – Bezpieczne wakacje

Konkurs – Bezpieczne wakacje

Drodzy  rodzice i uczniowie, już niedługo wyczekiwane przez was wakacje ☺. Jeśli wakacje to wiadomo: podróże, wzmożona aktywność, wycieczki, wyprawy w nieznane, wypoczynek u rodziny. Form relaksu jest tyle ile rodzin ☺. Mimo wakacyjnego nastroju i miejmy...

Konkurs – Zapraszam cię do Polski

Konkurs – Zapraszam cię do Polski

Pod takim tytułem odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny zorganizowany dla wszystkich dzieci,nie tylko tych uczęszczających do PSU. Konkurs był organizowany przez Polską Szkołę Uzupełniającą w Newry przy wsparciu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belfaście w...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła