Skoczkowie dla polskiej szkoły

Opublikowano: 14/02/2018

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula to kolejne osoby, które wspierają naszą szkołę i akcję promującą dwujęzyczność.

Dzięki nawiązaniu kontaktu z Evenement-Team udało nam się dotrzeć do słynnych polskich skoczków, którzy popierają ideę dwujęzyczności i nie mają wątpliwości jak ważny w procesie jej kształtowania jest język ojczysty.

Załoga Evenement-Team postanowiła przekazać Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry dwa zestawy kartek z autografami naszych bohaterów, którzy dla wszystkich z nas są dumą narodową i stanowią wspaniały przykład na to, że można, a nawet trzeba szczycić się tym, że jesteśmy Polakami.

Otrzymany prezent zostanie przez nas wykorzystany w konkursach i innych wydarzeniach organizowanych w ramach naszej akcji z okazji jubileuszu PSU.

Bardzo serdecznie dziękujemy Evenement-Team i naszym skoczkom za okazaną życzliwość.

Kibicujesz polskim skoczkom? – polub i udostępnij ten post, a w ten sposób damy znać całej polskiej załodze, że Polacy za granicą są dumni ze swoich rodaków i im kibicują.

Powiązane

Take5 – krok 4 i 5

Take5 – krok 4 i 5

W sobotę 1 lutego po raz kolejny braliśmy udział w programie Take5 - 5 kroków w stronę dobrego samopoczucia. Krok 4  - Bądź aktywny - uzmysłowił nam, że aktywność fizyczna zapewnia dobre samopoczucie, a każdy z nas powinien znaleźć taką dyscyplinę, która będzie...

Take5 – pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia

Take5 – pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia

Bierzemy udział w programie Take5 - pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia. Za nami krok pierwszy - buduj więzi. Dzięki spotkaniu z PSNI dowiedzieliśmy się więcej na temat budowania więzi z rodziną, znajomymi, kolegami w szkole itp. Budowanie więzi zapewnia nam...

PSU dla WOŚP – podsumowanie

PSU dla WOŚP – podsumowanie

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zorganizowała bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się w White Gates Community Centre. Zabawa rozpoczęto o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła